Вопрос-ответ по ароматизаторам, жидкостям

Тема у розділі 'Всё о жидкости и аромах', створена користувачем 74Alex74, 22.03.2015.

 1. DenIBUBO

  DenIBUBO Майже свiй

  Вік:
  26
  Реєстрація:
  12.11.2020
  Повідомлення:
  19
  Симпатії:
  1
  Стать:
  Чоловіча
  Адреса:
  Киев
  Коли ви стикаєтесь з неприємним привкусом у вашій аромізованій рідині, існує кілька можливих причин, і найкраще перевірити кілька речей, щоб з'ясувати проблему:
  1. **Срок придатності**: Перевірте дату виробництва або термін придатності вашої ароматичної рідини. Якщо вона пройшла термін придатності, це може бути причиною погіршення смаку.
  2. **Зберігання**: Якщо рідина була збережена при поганих умовах (наприклад, під впливом прямих сонячних променів, високих температур або вологості), це також може вплинути на її смак та якість.
  3. **Якість інгредієнтів**: Якщо ви використовуєте високоякісні інгредієнти для приготування власних рідин, ймовірно, у вас не виникне проблем з поганим смаком. Однак, якщо ви використовуєте дешеві або ненадійні інгредієнти, це може вплинути на якість вашої жидкості.
  Якщо ви не впевнені, звідки походить проблема зі смаком вашої ароматизованої рідини, краще всього звернутися до виробника або продавця для отримання додаткової інформації та порад. І, звичайно, важливо пам'ятати про безпеку під час вживання електронних сигарет і їх компонентів.
   
 2. naprimer

  naprimer Досвiдчений Друзья форума

  Реєстрація:
  14.03.2019
  Повідомлення:
  1.366
  Симпатії:
  4.426
  Стать:
  Чоловіча
  Адреса:
  Kyiv
  Брудні руки, КЗ спіралі, КЗ на купол, брудна спіраль, недостатня потужність, завищена потужність, недостатній обдув, ковід, угайдокані рецептори, перець, лимон, пиво, і ще 100500 причин.
   
  Forever, DenIBUBO, Вейпер5500 та 2 іншим подобається це.
 3. Velian

  Velian Майже свiй

  Вік:
  40
  Реєстрація:
  18.10.2018
  Повідомлення:
  4
  Симпатії:
  1
  Стать:
  Чоловіча
  Адреса:
  Киев
  Вітаю усіх.
  Можливо не у ту гілку написав, тож вибачте.
  Друзі підкажіть, щодо вирішення питання смаку самозамісу для подів.
  Суть така, що на бачках смак є і досить яскравий, солодкий і виражений. Не дуже залежно від концентрації аромки (5-10 капель на 10мл пг50вг50). Проте з подами усе не так. Та ж жижа, що смачна на бачку, просто ніяка на поді. Проблема у тому, що я ніяк не можу добитись смаку на подах, скільки б аромки туди в основу не заливай. Покупна жижа смакує норм, а от самозаміс на подах не смакує від слова зовсім. Перепробував різні аромки (різні виробники від солюбів, ксіан, тпа до преміксів і вампір вейп) та їх кількість (від 10% до 30% від маси основи), але смаку так і не можу добитись. Чи то аромки розбавлені, чи то руки у мене криві. Підкажіть як добитись смаку покупної жижі для подів шляхом самозамісу.
   
 4. Markys

  Markys Досвiдчений Друзья форума

  Вік:
  31
  Реєстрація:
  04.01.2017
  Повідомлення:
  1.325
  Симпатії:
  1.613
  Стать:
  Чоловіча
  Адреса:
  Запорожье
  Сейчас уже существует готовые наборы, где можно без проблем на мешать под свои хотелки. И в том числе определить концентрацию арому и выбрать никотин, хочется солевой, оставляем никотин из набора, щелочной, солевой в сторону, льём щёлочь.
  Из того что пробовал я, самое стоящее, это flavorart, flavorah и ещё несколько фирм, признаться, уже не особо помню. Концентрация начинается от 30%. Вообще у всех наборов, если посчитать концентрацию, то она 40%.
   
Завантаження...

Поділитися цією сторінкою